Hírek - Dupla siker az Ebesi Nyelvvizsga Versenyen

Dupla siker az Ebesi Nyelvvizsga Versenyen

2024.03.19, 15:36

A verseny írásbeli fordulóját az Ebesi Arany János Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskolában rendezték 2024. március 2-án. A szóbeli forduló online formában zajlott. Az 50 résztvevő próbanyelvvizsgájának költségét a Berettyóújfalui Tankerületi Központ finanszírozta.
Iskolánkat két tanulónk képviselte. Mindketten kiemelkedő eredményt értek el tudásukat középiskolásokkal is összemérve.
KOCSIS LÓRÁNT 8.A osztályos tanulónk 1. HELYEZÉST ért el. Jutalma egy ingyenes angol komplex középfokú nyelvvizsga. A verseny győztesének fődíját a Cambridge Nyelviskola Oktatási és Vizsgaközpont ajánlotta fel.
SZŐLLŐSI LORETTA 7.A osztályos tanulónk is kiválóan teljesített. Mindamellett hogy sikeres középfokú próbanyelvvizsgát tett, a 4. HELYEZÉST is sikerült elérnie.
Szeretettel gratulálunk ezekhez a csodás eredményekhez!