Hírek - Szép Magyar Beszéd verseny – oklevelek

Szép Magyar Beszéd verseny – oklevelek

2022.02.25, 07:02

A „Szép Magyar Beszéd” verseny városi és város környéki fordulója az 5- 8. évfolyamos tanulók számára 2022. február 8-án 14.00 órától került megrendezésre Berettyóújfaluban.
A Kazinczy-díj Alapítvány- Péchy Blanka emlékére Kuratóriumától megkapták az okleveleiket a helyezést elért tanulóink. Szeretettel gratulálunk ezekhez a szép eredményekhez!
Iskolánk tanulói közül a 7-8. évfolyam kategóriában második helyezett lett Frank Eszter 8.a osztályos tanulónk. Az 5-6. évfolyamosok között első helyezett lett Nagy Zsombor László (5.a), második helyezett lett Frank Debóra (6.a), harmadik helyezett lett Csikortás Roland Krisztofer (5. a).
Bízunk benne, hogy az elkövetkező években a 7-8. évfolyamos diákjanink között lesz olyan, aki eljut majd a Regionális Fordulóba (Dunától keletre eső megyék).
Felkészítőik: Cseke Szilvia és Dr. Körtvélyesiné Bokross Eszter