Vágner Lara háromszor is első

2018.04.23, 08:39

2018. április 22-én a Bihari Lövészklub által szervezett általános iskolások és középiskolások légfegyveres lövészversenyén Vágner Lara 5.b osztályos kisdiákunk az alábbi eredményeket érte el:

- légpuska lövészet: I. helyezés
- légpuskás tekebábu lövészet: I. helyezés
- légpisztoly lövészet: I. helyezés

Továbbá elnyerte a "Legjobb utánpótlás versenyzője" különdíjat is.

A szép eredményekhez szeretettel gratulálunk!

Sacchetto Vittoria angol prózamondó versenyen remekelt

2018.04.23, 08:11

A Debreceni Hatvan István Általános Iskola által szervezett megyei angol prózamondó és felolvasó versenyen Sacchetto Vittoria 5.a osztályos tanulónk a IV. helyen végzett. Felkészítő pedagógus: Turzó Renáta Szeretettel gratulálunk!

Szép eredmények a Béres András megyei népmesemondó versenyen

2018.04.23, 06:22

A Béres András néprajzkutató emlékére megrendezett megyei népmesemondó versenyen az 5.a osztályos tanulók kis csapata szépen szerepelt. Milác Alexa különdíjas, Karancsi József különdíjas, Mohácsi Dzsamila 3. helyezett, Frank Boáz 1. helyezett. Felkészítő pedagógus: Bukusné Tóth Lívia Szívből gratulálunk!

Nagy Zsombor első helyezést ért el

2018.04.20, 11:04

Nagy Zsombor 1.a osztályos kis diákunk a Debrecenben megrendezésre került Hatvani prózamondó versenyen az 1. helyen végzett. Felkészítő pedagógus: Kocsisné Jován Ildikó Sok szeretettel gratulálunk!

Dobi Lili országos futóversenyen ért el szép eredményt

2018.04.20, 06:14

Dobi Lili 7.b osztályos tanulónk a Gödöllőn, 2018. április 17-én megrendezett Diákolimpia országos mezei futóversenyén 9. helyezett lett. Szeretettel gratulálunk!

Nárcisz-futás 2018. április 19.

2018.04.19, 12:22

A Berettyóújfalui Tankerületi Központ megbízásából iskolánk szervezte meg a Nárcisz-futást városunkban.

A futófesztivál szimbolikus virága a Nárcisz, mely a rákbetegek szimbóluma. Közel 140 diákunk az iskola sárga pólóját magára öltve érkezett a BUSE pályára.

A Nárcisz-futás célja az, hogy diákjainkat érzékennyé tegyük az elesett, a beteg emberekkel való együttérzés, empátia kapcsán.

Hisszük, hogy az iskola feladata az oktatáson felül a helyes értékek közvetítése. Nekünk, felnőtteknek, pedagógusoknak és szülőknek együtt kell a helyes magatartásra nevelni a gyermekeket. Ilyen az emberi méltóság és együttérzés kialakítása bennük.

I. és II. korcsoportos kis diákjaink az első helyen

2018.04.19, 06:48

A 2017/2018. tanévi Diákolimpia I. és II. korcsoportos atlétika körzeti döntőjén a lányok és fiúk csapata az 1. helyen végzett! Egyéniben is kiemelkedő eredmények születtek.

I. korcsoportos lányok csapata: Vadász Larissza 2.b, Varga Lia 2.a, Kisikán Regina 2.a, Nagy Boglárka 2.a, Nagy Csenge 2.a, Kovács Boglárka 2.b

Egyéniben Nagy Csenge (2.a) I. Nagy Boglárka (2.a) II. hely

I. korcsoportos fiúk csapata: Daróczi Zoltán 2.a, Gulyás Szabolcs 2.a, Hoszpodár Péter 2.b, Nagy Bence 2.b, Nyujtó László Bence 2.b, Técsi Ádám 2.a

Egyéniben Daróczi Zoltán (2.a) II. Nagy Bence (2.b) III. hely

II. korcsoportos lányok csapata: Korcsmáros Boglárka 4.b, Nagy Eszter 4.a, Kártik Emma 4.a, Ungai Dzsenifer 4.b, Nagy Dóra 4.b, Kazai Réka 4.b, Balog Alíz 4.b

Egyéniben Nagy Eszter (4.a) II. Kártik Emma (4.a) III. hely

II. korcsoportos fiúk csapata: Szász Kristóf Bendegúz 4.b, Szilágyi Márton 4.b, Kapás Bence 4.b, Mózsik Bence 4.b, Tóth Zsombor 4.b, Erdei Máté 5.b

Egyéniben Szász Kristóf Bendegúz (4.b) I. hely

Gratulálunk!

Sakk sikerek

2018.04.18, 09:18

A Géniusz-kupa korcsoportos sakkversenyen Briczky Balázs 2.a osztályos diákunk I., Gáti Panna 7.a osztályos tanulónk II. helyezést ért el. Szívből gratulálunk!

III. korcsoportos diákjaink szépen teljesítettek atlétikából

2018.04.18, 08:17

A 2017/2018. tanévi Diákolimpia III. korcsoportos atlétika körzeti döntőjén a lányok csapata 2. helyen végzett, a legjobb egyéni helyezett Gáti Panna 6. lett.

A csapat tagjai: Varga Réka 7.b, Nagy Zsófia 7.b, Gáti Panna 7.a, Lakatos Tamara 7.a, Fülöp Lilla 6.b, Patai Dóra 6.b, Bohács Alexandra 6.b

A fiúk egyik csapata első, a másik csapata második lett, egyéniben Nagy Botond (6.b) 1. Mező Lőrinc (6.a) 2. Török Gyula (6.a) 4. Erdei Kristóf (6.a) 5. Szűcs Dániel (6.b) 8. Nagy Ádám (6.a) 9.

Az első helyezett csapat tagjai: Mező Lőrinc 6.a, Kóti Tamás 6.a, Nagy Ádám 6.a, Nagy Benedek 6.a, Nagy Botond 6.b, Török Gyula 6.a

A második helyezett csapat tagjai: Balogh Mátyás 7.a, Erdei Kristóf 6.a, Erdei Szabolcs 6.a, Szűcs Dániel 6.b, Korcsmáros Bence 6.a, Gulyás Krisztián 6.b

Gratulálunk!

Szép sikert értek el tanítványaink az országos angol nyelvi versenyen

2018.04.17, 12:38

2018. április 15-én rendezték meg a Budapesti Műszaki Egyetemen a London Bridge Angol Nyelvi Tesztversenyt, melyen iskolánk hat tanulója vett részt.

Az 5.a osztályos Almeida Costa Marcello 2. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Turzó Renáta

A 6.b osztályból három tanuló is sikeresen szerepelt: Kovács Nikolett 2. helyezést ért el, Kathi Kristóf 6., Gulyás Krisztián pedig 9. lett.

A 7.b osztályos Incze Nóra is szerepelt, a 2. helyet szerezte meg.

A 8.a osztályból Ivascu Marius Sámuel 7. helyezést ért el.

Felkészítő tanáruk: Kulcsár Istvánné

Eredményükhöz szeretettel gratulálunk!