Hírek



Mesés előadás a Szeredás Együttessel

2018.04.27, 12:17

2018. április 27-én alsós diákjaink töltötték meg iskolánk multifunkciós termét egy órára, ugyanis ellátogatott hozzánk a Szeredás Együttes és egy zenés meseelőadással lepték meg a gyerekeket, akik nagy érdeklődéssel és örömmel kapcsolódtak be a mese érdekes és vidám történetébe.


Megyei atlétika I-II. korcsoport eredmények

2018.04.27, 10:44

Az 2018. április 26-án megrendezett Megyei Atlétika versenyen az I. korcsoportos lányok csapata a 3 helyen végzett.

Csapattagok: Nagy Boglárka 2.a, Nagy Csenge 2.a, Varga Lia 2.a, Kisikán Regina 2.a, Kövesi Kata (Széchenyi István Tagiskola), Vadász Larissza 2.b

A II. korcsoportos lányok csapata a 2. helyet szerezte meg.

Csapattagok: Kártik Emma 4.a, Nagy Eszter 4.a, Korcsmáros Boglárka 4.b, Nagy Dóra 4.b, Mikó Regina (Széchenyi István Tagiskola), Tusz Zsuzsa (Széchenyi István Tagiskola)

Nagy Eszter egyéniben 4. helyezett

I. korcsoportos fiúk 4. hely, a csapat tagjai: Daróczi Zoltán 2.a, Gulyás Szabolcs 2.a, Nagy Bence 2.b, Nyujtó László 2.b, Karácsony Zsolt (Széchenyi István Tagiskola), Török Dávid (Széchenyi István Tagiskola)

Daróczi Zoltán egyéniben 6. helyezett

II. korcsoportos fiúk 5. hely, a csapat tagjai: Szász Kristóf Bendegúz 4.b, Hajzer Török Alex (Széchenyi Tagiskola), Tóth Zsombor 4.b, Szatmári Mihály (Széchenyi Tagiskola), Kapás Bence 4.b, Mózsik Bence 4.b


Szűcs László bekerült az Alapműveleti Matematikaverseny Országos döntőjébe

2018.04.26, 11:36

2018. április 25-én került sor az Alapműveleti Matematikaverseny megyei helyezéseinek kihirdetésére.

4 diákunk ért el eredményt:

Szűcs László 4.b osztály 4. hely Felkészítő pedagógus: Kovács Zoltánné

Gál Bella 4.b osztály 6. hely Felkészítő pedagógus: Kovács Zoltánné

Mezei Noémi 5.a osztály 5. hely Felkészítő pedagógus: Hajzer Imréné

Frank Viktor 8.a osztály 2. hely Felkészítő pedagógus: Hajzer Imréné

Szűcs László olyan magas pontot ért el, hogy ezzel bekerült az Alapműveleti Matematikaverseny Országos döntőjébe, melyet 2018. május 12-én rendeznek a Mikszáth Kálmán Utcai Általános Iskolában, Marcaliban.


Megyei atlétika III-IV. korcsoport eredmények

2018.04.25, 11:21

2018. április 24-én Debrecenben, a Gyulai István Atlétikai Stadionban a III. és IV. korcsoportos többpróbázók mérettették meg magukat.

A III. korcsoportos fiúk négypróbában a 3. helyezést szerezték meg, éppen hogy csak lecsúszva a 2. helyről.

A csapat tagjai: Nagy Botond 6.b, Erdei Kristóf 6.a, Török Gyula 6.a, Mező Lőrinc 6.a, Szűcs Dániel 6.b, Nagy Ádám 6.a

A III. korcsoportos lányok a 6. helyen zártak.

Csapattagok: Varga Réka 7.b, Nagy Zsófia 7.b, Gáti Panna 7.a, Lakatos Tamara 7.a, Patai Dóra 6.b, Bohács Alexandra 6.b

A IV. korcsoportos lányok a 4. helyet szerezték meg.

Csapattagok: Balázs Tamara 7.a, Antal Orsolya 8.b, Kártik Kata 8.a, Szűcs Napsugár 8.a, Váradi Zita 8.a

Dobi Lili az egyéni 1500m-es számban „befutotta” magát az országos döntőbe, amit Győrben rendeznek meg májusban.

Gratulálunk minden versenyzőnek!


Bogárháton mentettük meg a Földet

2018.04.24, 13:13

2018. április 24-én egy igen látványos, szórakoztató és egyben szemléletformáló előadást tekinthettek meg és lehettek közreműködői iskolánk alsó tagozatos diákjai. A Csodabogarak Alapítvány Bogárháton címmel tartott interaktív előadásán megismerkedhettünk több izgalmas és hasznos bogárral, valamint a Földön betöltött szerepükkel. 


A Zeneiskola hangszeres bemutatója

2018.04.24, 12:51

Tagintézményünk, az Alapfokú Művészeti Iskola (Zeneiskola) 2018. április 23-án hangszeres bemutatót tartott iskolánkban - ezzel is népszerűsítve a zeneoktatást -, amelyen kis diákjaink megismerkedhettek számos hangszerrel és számukra is ismert dallamokat hallgathattak meg a Zeneiskola művésztanárai előadásában.


Hajós Alfréd Kupa - Debrecen

2018.04.24, 07:10

A Debreceni Sportcentrum - Sportiskola úszó szakosztálya 2018. április 21-én, szombaton rendezte meg a Hajós Alfréd Kupa II. fordulóját. A 10 órakor kezdődő versenyen 18 hazai egyesület 358 úszója csobbant vízbe. Iskolánk 11 tanulója remekül szerepelt ezen az országos megmérettetésen. 

Megyeri Zita 2.a - 5., 7., 9. hely

Mohácsi Gergő 3.a  - 5., 7., 8., 11. hely

Nagy Dóra 4.b - 6., 8., 9., 9. hely

Fábián Lili 5.b - 8., 12. hely

Gáti Panna 7.a - 5., 6., 11., 11. hely

Akik a dobogóra is felállhattak: 

Rácz Kinga 1.a 1 bronzérem, 5. hely, 10. hely

Nagy Csenge 2.a 2 ezüstérem, 4. hely 

Pap Richárd 5. b 1 bronzérem, 6., 8., 8. hely

Nagy Ádám 6.a 1 bronzérem, 10., 12., 15. hely

Bohács Alexandra 6. b 1 ezüstérem, 9., 10., 13. hely

Gulyás Krisztián 6. b 2 ezüstérem, 1 bronzérem, 5. hely

További szép sportsikereket kívánunk!


Területi elsősegélynyújtó versenyen 1. helyezés

2018.04.24, 07:06

Iskolánk 6.a osztályos kis csapata a 2018. április 23-án megrendezésre kerülő területi elsősegélynyújtó versenyen nagyon szépen helyt állt.

1. helyezést értek el, ezzel ők képviselik a Berettyóújfalui Járást a 2018. május 31-i megyei elsősegélynyújtó versenyen.

A csapat tagjai:

1. Balogh Nándor

2. Bocska Róbert

3. Csapó Gergő

4. Erdei Kristóf

5. Erdei Szabolcs

6. Korcsmáros Bence

Ezúton szeretnénk köszönetünket kifejezni Korcsmárosné Melher Erzsébet szülőnek, aki szakértelmével nagyon sokat segített tanulóinknak a versenyre való készülésben.

Gratulálunk a szép eredményhez!


Gut Gábor országos versenyeken ért el szép eredményeket

2018.04.23, 12:52

Gut Gábor 6.a osztályos tanulónk az Országos Országúti Kerékpár Diákolimpián, A kategóriában,a III. korcsoportos fiúk között az V. helyet szerezte meg. A 3. Veresegyházi Város-duatlon versenyen az utánpótlás ranglista IV. helyezettje lett gyermek korcsoportban.


Arany és rubin eső volt a Piruettes lányoknak a hétvégén!

2018.04.23, 09:00

Lakatos Tamara 7.a és Papp Panna 5.b osztályos diákjaink szombaton Nádudvaron a "Rubin cipők" minősítő táncversenyén táncolt, ahol az aranytól is jobb, rubin fokozatot értek el, vasárnap pedig Nyíregyházán, az "Abigél" országos minősítő versenyén kiemelt aranyat kaptak! Gratulálunk! Folytatás szombaton az "Év tánca" versenyen!