Sok élménnyel gazdagodva tért haza 74 diákunk Budapestről

2018.12.21, 18:00

Nagyszerűen sikerült kirándulásról tértek haza diákjaink. A pályázat útján finanszírozott koncertet, - mely a Családok éve program keretén belül került megrendezésre a Papp László Budapest Sportarénában - tekintették meg. Nem mindennapi élménnyel lettek gazdagabbak.

Köszönet a kísérő/szervező pedagógusoknak (Szakáll Ferencnének, Strazsanecz Jánosnak és Gyulai Andreának), a titkárságon dolgozó kollégáknak és a szülőknek!

ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYT MINDEN DIÁKNAK ÉS AZ ISKOLA DOLGOZÓINAK!

2. osztályosaink interaktív színházi élményben részesültek

2018.12.21, 17:48

A Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola mindkét 2. osztálya részt vett a "Csiribiri mesedoboz" című interaktív színházi előadáson, a Nadányi Zoltán Művelődési Központban. A programon a Berettyóújfalui Tankerületi Központ támogatásával vehettek részt kisdiákjaink. Köszönjük!

A Karácsonyi Ének című családi musicalt tekintette meg 40 diákunk ma Debrecenben

2018.12.20, 22:37

A Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola 1-5. évfolyamos diákjaiból álló kis csapat 2018. december 20-án Debrecenbe utazott, ahol a Főnix Csarnokban a Karácsonyi ének című családi musicalt tekintették meg. A programot Magyar Emese pedagógus szervezte a gyerekeknek.

Pályázaton nyertünk - Nagyváradon színházban jártunk

2018.12.20, 22:29

A Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola 40 diákja és 5 pedagógusa 2018. december 19-én Nagyváradon járt. Megcsodálták a karácsonyi díszbe öltözött Nagyváradot, este pedig megtekintették az Olivér című musicalt a Szigligeti Színházban. A darab Charles Dickens Twist Olivér c. művéből készült.

A kirándulást pályázaton elnyert összegből sikerült megvalósítani és egy szép kulturális élményhez juttathattuk tanulóinkat. A sikeres pályázónk: Kovács Zoltánné Emike pedagógusunk.

Lakatos Lilike karácsonyi rajzpályázaton 3. helyezést ért el

2018.12.19, 20:49

Lakatos Liliána Napsugár, 2.b osztályos kisdiákunk (rajz tanára: Szabó Ágnes tanító) a Goods Market karácsonyi rajzpályázatán 3. helyezést ért el. Egy 3.000 Ft értékű csomagot vehetett át. Szeretettel gratulálunk!

Betlehem, Betlehem – A Szeredás Együttes karácsonyi műsora

2018.12.19, 20:42

Az óvodásokat és családtagjaikat vártuk 2018. december 19-én délután az idei utolsó Iskolakóstolgató eseményünkre, melyen a Szeredás Együttes: Betlehem, Betlehem című karácsonyi műsora volt látható. A rendezvényen részt vettek az 1. és 2. osztályos tanulóink is.

Boldog Karácsonyt kíván a Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola!

2018.12.19, 18:02

Iskolánk "legifjabb" tanulójával kívánunk kellemes karácsonyt és boldog új évet!

Az angolul is beszélő robotokat a Berettyóújfalui Tankerület biztosította, ezek nem csak az informatikai oktatást, hanem az angol nyelv tanítását is segíti a jövőben.

Kardvívó edzésen jártunk

2018.12.18, 19:32

A Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola 1.a osztálya a Berettyóújfalui Tankerületi Központ támogatásával kardvívó edzésen vehetett részt Debrecenben, a Békessy Béla Vívóklubban 2018. december 18-án. A gyerekek (...és a tanító nénik) számára hatalmas élményt jelentett ez a szép és ismeretlen sportág. Köszönjük a lehetőséget!

Városi Körzeti Úszó Diákolimpia

2018.12.14, 21:55

29 tanulónk remek szerepléssel 23 első, 13 második, 7 harmadik, 4 negyedik, 5 ötödik, 1 hatodik helyet szerzett. Gratulálunk!

Guggolnak: Balogh Barna 2.b /4. hely/, Rácz Kinga 2.a /két 1. hely/, Nagy Zsombor László 2.a /1. és 2. hely/, Incze Ágnes Anna 2.a /1. és 2. hely/, középső sor jobbról: Müller Bálint 2.a /1. és 3. hely/, Pap Dzsesszika 2.b /5. hely/, Gáti Janka 1.a /két 3. hely/, Gut Benedek Vidor 1.b /5. hely/, Tóth Zoltán Áron 1.b /versenyen kívül indult/, Vincze Hanna 2.a /3. és 4. hely/, utolsó sor: Nagy Csenge 3.a (egyéni 1. és 2. hely, csapat 1. hely/, Mohácsi Gergő 4.a /két egyéni és egy csapat 1. hely/, Fábián Sára 4.a /egyéni 3. és 6. hely, csapat 1. hely/, Vágner Ágota 4.a /4. és 5. hely, csapat 1. hely/, Megyeri Zita 3.a (egyéni 2. és 4. hely, csapat 1. hely/, Nagy Bence 3.b /egyéni 1. és 3. hely, csapat 1. hely

Első sor: Lisztes Adrienn 5.a /egyéni és csapat 1. hely/, Balog Alíz Boglár 5.b /egyéni és csapat 1. hely/, középen jobbról: Kathi Eszter 5.b /csapat 1. hely/, Nagy Gréta 6.a /egyéni és csapat 1. hely/, Eke-Rigó Fanni 5.b /egyéni 5. hely/, Hátul balról: Szilágyi András 8.a /4. hely és csapat 1. hely/, Csikortás Dominik János 8.b /két egyéni 1. hely és csapat 1. hely/, Varga Réka Csenge 8.b /egyéni 2. hely és csapat 1. hely/

Balról: Incze Nóra 8.b /egyéni és csapat 1. hely/, Kovács Tamás 6.a /2. és 6. hely/, Szűcs Gabriella Zsuzsanna 7.a /csapat 1. hely/, Klabacsek Liliána 7.a /2. és 5. hely/, Kathi Kristóf 7.b /egyéni 1. és 3. hely, csapat 1. hely/, nincsenek a képen: Dobi Lili 8.b /két egyéni és csapat 1. hely/, Gut Gábor Zaránd 7.a /két egyéni 2. hely és csapat 1. hely/