Szivárvány kulturális bemutató

2024.05.10, 08:02

A biharnagybajomi Szűcs Sándor Általános Iskola 17. alkalommal rendezte meg a Szivárvány kulturális bemutatót.
Iskolánkat Nagy Dániel László, 1. a osztályos kis tanuló képviselte.
Dani a vers-mese kategóriában Különdíjban részesült.
Szeretettel gratulálunk a teljesítményéhez!
Felkészítő pedagógusa Szilágyi-Baranyai Edit

Megyei 2.hely

2024.05.10, 06:37

A III.korcsoportos fiúk Megyei döntőn 2.hellyel az ezüstöt hozták el, nagyon szép ,küzdelmes játékkal! Kettő győzelem és egy döntetlennel csak a 2 gól választotta el a csapatot az országos megmérettetéstől!

Csapat: Bundik Ádám, Daróczi Máté, Gál Bence, Incze Gergő, Jenei Bendegúz, Megyaszai Antal, Szabó Gergő, Balogh Boldizsár, Nagy Bíró Ádám!

Szeretettel gratulálunk!

Albert-Torna: A Jövő a pályán

2024.05.09, 08:09

Kilencedik alkalommal rendezte meg az Albert Alapítvány május 5-én, vasárnap az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban az Albert Flórián Nemzetközi Utánpótlás Labdarúgó Tornát. A 16 csapatot felvonultató eseményen az U9-es csapatok vettek részt.  Iskolánkat ezen a tornán Rácz Petya képviselte csapatával. A nívós hazai ellenfelek mellett nemzetközi csapatokkal is összemérhették tudásukat a gyerekek. Első perctől bátran és szervezetten fociztak a kis focistáink, nagyszerű mérkőzéséket játszottak.

Bronzéremmel zárta a csapat a tornát, melyhez Petyának, a csapatának és edzőinek szívből gratulálunk!

Rendhagyó biológia órák a 7.a és 7.b osztályokban

2024.05.08, 08:28

Serbán Zsuzsa a zöldkör alapítványtól tartott interaktív érdekes foglalkozást a két hetedik osztályban. A gyerek a környezetvédelemről, a tudatos vásárlásról, az újrahasznosításról tudhattak meg hasznos információkat majd a foglalkozás végén egy szituációs játék keretén belül érvelhettek egy probléma mellett.

Újabb atlétikai siker

2024.05.03, 09:33

A József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Vármegyei Atlétika-Többpróba versenyén nagy létszámú mezőnyben sikerült elhozni a fiúknak az 5. helyet, míg a nagylányaink felállhattak a dobogó 3. Helyére!!!
Hatalmas gratuláció a csapatnak!!

Büszkék vagyunk rátok!!

Lány:
Ékes Johanna
Fent Mirjam
Nagy Emese
Patyán Dóra
Vincze Hanna
Rácz Kinga
Fiú:
Nyújtó László
Briczky Balázs
Daróczi Zoltán
Domokos Zalán
Góz Dániel
Németh Bálint

Körzeti Döntő ATLÉTIKA Többpróba Diákolimpia I.korcsoport

2024.05.02, 12:29

A hét második felére elfújtuk az esőfelhőket és a napsütés meghozta számunkra az érmes helyezéseket! Mindhárom csapatunk a dobogóra állhatott fel!
Az alsó tagozatos pedagógusok összefogásával, 6 osztályból szemezgetve a gyerekeket, vágtunk neki a megmérettetésnek.
Csapatban:
Fiúk A.csapat 1.helyezés
Rácz Péter,Fent Benett Donát,Nagy Leandró Umbertó, Nagy Gergő, Buka Bence László, Lakatos Marcell
Fiúk B.csapat 3.helyezés
Papp Mátyás Attila,Gyöngyösi Krisztofer, Mihucza Benjamin, Csősz Ádám, Juhász Gergő, Varga Tamás
Lányok 2.helyezés
Erdei Izabella,Megyeri Orsolya, Munkácsy Kata,Pethő Dana Mira,Polgár Bianka,Polgár Blanka
Egyéniben:
Nagy Gergő 1.hely
Rácz Péter 2.hely
Megyeri Orsolya 1.hely
Gyöngyösi Krisztofer 5.hely
Sokat logiztikázva,taktikai tanácsokat megfogadva, fegyelmezetten versenyeztetek.
Büszkék vagyunk Rátok, naggggyon ügyesek voltatok!Sok sikert a megyei döntőn Debrecenben!
Hajrá Gyerekek!

Többpróba diákolimpia Vármegyei Döntő!!

2024.05.02, 08:59

2024.04.30.-án megrendezésre került a 3. korcsoportos atlétika többpróba diákolimpia Vármegyei Döntő!!

Egyéni versenyben Gál Bence elhozta az első helyet!!

A lányoknak sikerült megszerezni az 5. helyet!

A fiúknak pedig szinten az 5.helyet sikerült elhozni!

Lány:

Méhes Annamária, Gáti Janka, Pápai Lilla, Frank Naomi,Patai Luca, Harasztosi Hanna.

Fiú:

Incze Gergő, Jenei Bendegúz, Gál Bence,Szöllősi Levente, Tóth Zoltán, Balogh Boldizsár!

Gratulálunk a csapatoknak és Szatmári Tamás Testnevelőnek!

Atlétika Többpróba Vármegyei döntő Debrecen

2024.04.30, 20:01

Április 29-én Debrecenben vettünk részt az Atlétika Többpróba Vármegyei Döntőn az I. és II. korcsoportos fiú és lány csapatunkkal. Nagyon ügyesen, versenyeztek a gyerekek, derekasan helyt álltak.

II. korcsoport lány csapatunk 3. helyezett lett

Csapattagok:

Csatári Alíz, Lévai Boglárka, Gombos Lia, Kari Lilla, Hegedűs Amira, Nagy Valentina

I. korcsoport fiú egyéni 1. helyezett Nagy Gergő 3.a, Rácz Péter 3.b 6. hely.

I. korcsoport egyéni lány Megyeri Orsolya 3.b 6. hely.

II. korcsoport lány egyéni 2. helyezett Hegedűs Amira a Széchenyi tagiskolából.

Gratulálunk minden versenyzőknek, nagyon ügyesek voltak, büszkék vagyunk rájuk!

Piruett táncprodukció

2024.04.30, 13:27

Szeretettel gratulálunk Kocsis Emma, Nagy Fanni és Papp Regina 1.b osztályos kis tanulóinknak, a Piruett táncstúdió növendékeinek a színvonalas táncprodukciókhoz és a versenyeken elért gyémánt, rubin, arany és ezüst helyezéseikért!